Betclic i Betfan – co warto wiedzieć o tych bukmacherach?

Tłumaczysz sobie, że warto wybrać naprawdę porządne podmioty hazardowe? W takim razie świetnie podchodzisz do tego zagadnienia. Nie możesz bowiem zdecydować się na firmy bukmacherskie, które nie są do końca sprawdzone… Jeśli chcesz grać w 100% zgodnie z przepisami, to naprawdę dobrze byłoby postawić na Betclic i Betfan. Czym cechują się te podmioty hazardowe? Wszystkie kluczowe informacje na ich temat znajdziesz poniżej!

Najważniejsze wiadomości na temat Betclic

Analizujesz, czy rzeczywiście warto zdecydować się na bukmachera internetowego Betclic? Pod wieloma względami to będzie dobry ruch z Twojej strony. Na sam początek warto zaznaczyć, że ta firma bukmacherska posiada odpowiednie dokumenty na prowadzenie swojej działalności. A chodzi o zezwolenie od Ministerstwa Finansów. Dzięki temu Betclic jest w stanie legalnie oferować zakłady bukmacherskie. Możesz zatem założyć konto oraz realizować transakcje finansowe. Nie wiesz np. jak wypłacić wygraną w Betclic? Zakładasz, że uda Ci się zarobić kasę? W takim razie trzeba zaznaczyć, że możesz to zrobić na kilka sposobów. Statystyki pokazują, że dużo osób decyduje się skorzystać z własnego konta bankowego. Jakie są inne metody? Jeśli chcesz się z nimi wszystkimi zapoznać, to warto wejść na stronę www tego bukmachera. Tam są wszystkie najważniejsze, potwierdzone informacje m.in. na ten temat. Pewne jest jedno. Transakcje obsługiwane przez Betclic są realizowane szybko i bezpiecznie.

sts bonus bez depozytu
sts bonus bez depozytu

Bonus na dobry początek od Betclic

Dlaczego tak dużo osób chętnie decyduje się na Betclic? Ta firma bukmacherska jest zasadniczo nie tylko legalna. Warto wspomnieć o tym, że ten podmiot hazardowy jest dodatkowo wyjątkowo hojny. A możesz to dostrzec choćby analizując kwestie bonusowe. W końcu masz okazję zainkasować hojny cashback. Aby z niego skorzystać, trzeba jedynie założyć konto, wpisać kod promocyjny (o treści „B550”), a także wpłacić pieniądze. W ramach tej promocji Betclic oferuje dla każdego nowego użytkownika maksymalnie 550 PLN.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Co zapewnia Betfan?

Tworzysz rozmaite teorie na temat tego podmiotu hazardowego? Obawiasz się, że nie jest on legalny? To nieprawda. Warto to wyraźnie podkreślić. Ta firma bukmacherska legalnie oferuje swoje usługi. I to już od ponad trzech lat. Jeśli zatem taka jest Twoja wola, to możesz swobodnie założyć tam konto. Trzeba zaznaczyć, iż ten podmiot hazardowy także jest hojny. Nic zatem dziwnego, że opinie o bukmacherze Betfan są tak pozytywne. Chodzi nam zaś tutaj o ekspertów od tej dziedziny, czy samych Klientów… Wszak możesz liczyć na hojny cashback do 600 PLN. Trzeba tylko mieć konto, a w czasie jego zakładania wpisać kod („BETFAN”). Należy zaznaczyć, że nie obejdzie się bez wpłacenia gotówki. Maksymalnie możesz zaś otrzymać cashback do 600 PLN. Co dodatkowo oferuje ten bukmacher? To także zakład bez ryzyka (70 PLN). A jak zdecydujesz się na kolejne wpłaty, to możesz zdobyć następny bonus. Chodzi natomiast o podwojenie depozytu do 1000 PLN.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button