Betfan polecany bukmacher w Polsce

„Nie grasz – nie wygrasz” Takie słowa pojawiały się kiedyś po wejściu na stronę bukmachera Betfan. Nie da się ukryć, że to prawda. Jeśli nie postawimy kuponu, nie damy sobie szansy na to, by zdobyć  dodatkowe pieniądze. Z drugiej zaś strony mamy pewność, że gotówka zostanie w naszej kieszeni, gdyż zawsze istnieje ryzyko, że przegramy. Jak wygląda sytuacja w przypadku Betfan? Czy da się tu wygrać naprawdę duże pieniądze, czy hasło tylko mydli nam oczy? Niezależnie od tego, jaki będzie efekt naszej analizy, nie da się ukryć, że Betfan to jeden z najciekawszych bukmacherów, u jakich przyszło nam obstawiać. Drugiego takiego w Polsce jeszcze nie ma. 

betfan nie grasz nie wygrasz
Polski bukmacher Betfan – Polecane zakłady sportowe w Polsce

Betfan bukmacher – początki

Bukmacher Betfan otrzymał licencję na prowadzenie zakładów bukmacherskich 29 października 2018 roku. Niespełna rok później – 25 kwietnia 2019 roku nastąpiło długo wyczekiwane otwarcie. Czy warto było czekać? Zdecydowanie tak, gdyż bukmacher zaproponował nam zupełnie rewolucyjne podejście do zakładów bukmacherskich. Co prawda zakłady sportowe w dalszym ciągu są bazą, ale dużo większą rolę odgrywają zakłady peryferyjne, dotyczące codzienności, pogody, polityki i zwykłego życia. Brzmi ciekawie? Później napiszemy o tym coś więcej.

Strona internetowa Betfan

Strona internetowa bukmachera, która znajduje się na www.betfan.pl posiada atrakcyjny zielono-żółty design, a całość prezentuje się naprawdę dobrze. Minusem jest natomiast ogromna ilość koloru białego, który strasznie drażni oko, zwłaszcza gdy przyjdzie nam obstawiać przy słabym świetle. Obecnie odchodzi się już od tego typu designów, dlatego też pomysł bukmachera może dziwić. Jest to jednak jedyny mankament. Poza tym wszystko wygląda tak, jak powinno, a obsługa witryny jest intuicyjna. Nikt nie powinien mieć problemów z nawigacją po stronie bukmachera Betfan. Niemniej jednak czcionka mogłaby być odrobinę większa. 

betfan legalny bukmacher online
Polski bukmacher Betfan oferuje obstawianie bez podatku

Oferta bukmachera Betfan

Zbliżamy się do najważniejszego punktu naszej recenzji. Zanim to nastąpi potrzymamy was jeszcze chwilę w napięciu. Bukmacher Betfan oferuje swoim graczom dziesiątki różnych dyscyplin sportowych do obstawiania. Ilość sportów, zakładów i rynków jest naprawdę imponująca, więc zadowoleni będą nawet ci najbardziej wybredni typerzy. Co więcej, kursy bukmacherskie są tu także dość atrakcyjne, dzięki czemu mamy szansę wygrać naprawdę spore pieniądze. Betfanowi dużo jednak brakuje do polskiej czołówki pod tym względem.

Obok zakładki sport trafimy na „Live”. Są to po prostu tradycyjne zakłady na żywo. Jest ich dużo, mamy dostęp do trackera i statystyk. Wszystko jest więc w porządku, choć nie da się ukryć, że brakuje tu transmisji na żywo. Obok zakładki live znajdziemy Esport. Są to po prostu zakłady na turnieje w grach komputerowych. Esport staje się coraz bardziej popularny, stąd nie dziwi nas decyzja Betfan, który postanowił przyznać mu specjalną zakładkę, by wyróżnić swoją ofertę. Ilość dostępnych rynków na razie nie zachwyca, toteż mamy mieszane uczucia co do tego, czy na pewno taka zagrywka miała sens. 

Gry to nic innego jak sporty wirtualne. Znajdziemy tu dokładnie to samo, co u innych bukmacherów. Piłkę nożną, wyścigi konne, wyścigi psów, koszykówkę, żużel i kolarstwo. Pominiemy opis, bo sporty wirtualne nie mają zbyt wielu fanów, po to, by jak najszybciej przejść do meritum programu, jakim są zakłady z działu „Rozrywka”.

To, co znajdziemy w dziale „Rozrywka” z pewnością zachwyci wszystkich, którzy nie przepadają za sportem. Co prawda większość bukmacherów oferuje nam zakłady na politykę, a także na wydarzenia z filmów i seriali, ale tu zdecydowano się pójść o krok dalej. Zakładaliście się kiedyś z kimś o to, jaka będzie pogoda następnego dnia? Czy ceny benzyny wzrosną, czy też zmaleją? Nie? No to macie teraz szansę na to, by to zrobić. Zakłady bukmacherskie Betfan pozwalają nam na obstawienie najbardziej wymyślnych typów. Nic nie stoi na przeszkodzie, by założyć się o temperaturę, cenę benzyny, wysokość sprzedaży danego samochodu i wiele, wiele innych. Pomysły naprawdę zaskakują, dlatego najlepiej przekonać się o ofercie samemu. 

sts polski bukmacher bonus 2020
Polski bukmacher STS oferuje bonus bez depozytu 29 PLN

Rejestracja konta w Betfan

Standardem staje się możliwość założenia konta bez potrzeby natychmiastowego wysyłania skanu dowodu. Betfan idzie z duchem czasu i już od samego początku proponuje użytkownikom takie rozwiązanie. W trakcie rejestracji musimy tylko podać podstawowe dane osobowe, a skany dokumentów można przesłać w dowolnej chwili. 

Warto wspomnieć o czymś takim jak kod promocyjny Betfan. W panelu rejestracyjnym jest miejsce na jego wpisanie, a na internetowych forach możemy znaleźć to, co musimy wpisać. Dowcip polega na tym, że na razie kod ten nie daje zupełnie nic. Nie ma więc potrzeby szukać go i wpisywać. Oczywiście może się to w każdej chwili zmienić, dlatego też warto być na bieżąco z newsami o bukmacherze oraz z jego wpisami w mediach społecznościowych. 

Konto tymczasowe bukmachera Betfan pozwala nam obstawiać zakłady przez dowolny okres czasu, ale z pewnymi ograniczeniami. Głównym minusem jest to, że dopóki nie zweryfikujemy swoich danych, nie będziemy mogli wypłacić zdobytych pieniędzy. Obowiązuje także limit wygranych na jednym kuponie, który wynosi 2279,99 złotych. Nie można także wpłacić więcej niż 5000 złotych. 

Rejestrując konto nie musimy podawać numeru naszego konta bankowego. Uważajmy jednak, gdyż bukmacher notuje sobie dane konta, z którego została dokonana pierwsza wpłata. Wypłacić pieniądze będziemy mogli tylko i wyłącznie na to konto, dlatego też musi ono należeć do nas. Jeśli dane konta i te podane przy weryfikacji nie będą się pokrywać, możemy mieć problem z dokonaniem wypłaty. 

bukmacher betclic bonus 550 za darmo
Legalny bukmacher Betclic – Cashback 550 PLN

Promocja powitalna Betfan

Bonus powitalny jest bardzo przyjemny, ale nieco skomplikowany. Zdobycie go nie należy do najprostszych i bardzo łatwo stracić możliwość jego otrzymania, dlatego należy bardzo dokładnie przeczytać regulamin promocji. Na szczęście wy nie musicie. My zrobiliśmy to za was i teraz opiszemy wam wszystko w skróconej wersji. 

Oferta powitalna jest jedna. Jest to bonus od trzech pierwszych depozytów. Wpłacając pieniądze otrzymamy odpowiednio 10%, 8% i 5% wartości depozytu na konto bonusowe. Minimalna kwota wpłaty to 20 złotych. Nasz pierwszy depozyt musimy obrócić jednokrotnie, na co najmniej dwóch kuponach o kursie minimalnym 2.0. Niestety, jest to dopiero początek zabawy. Kolejne dwa depozyty muszą być obrócone dokładnie w ten sam sposób. Jeśli nie uda nam się wykonać tego etapu, tracimy szansę na zdobycie pieniędzy z bonusu. 

Małe kwoty, które otrzymamy od bukmachera musimy dodatkowo obrócić pięciokrotnie na kuponach, które zawierają co najmniej trzy wydarzenia, a ich łączny kurs to 2.00. Po ukończeniu obrotu pierwszym depozytem wpłacamy drugi i znów to samo. Później dokładnie takie same kroki trzeba podjąć przy obrocie trzeciego depozytu. 

Po spełnieniu wszystkich warunków dochodzi do przeniesienia środków z konta bonusowego na zwykłe, przy zastosowaniu przelicznika x10. Oznacza to, że jeśli nam się dobrze wiodło, możemy wygrać naprawdę spore pieniądze. Nie da się ukryć, że jest to chyba najciekawsza promocja wśród wszystkich polskich bukmacherów. 

Zakłady bukmacherskie

Back to top button