Czym jest płynność finansowa w zakładach bukmacherskich?

Fachowcy często zwracają uwagę na to konkretne pojęcie. O czym trzeba tutaj bez wątpienia wiedzieć? Czym cechuje się płynność finansowa w zakładach bukmacherskich? Dlaczego warto troszczyć się o ten konkretny aspekt?

płynność finansowa w zakładachbukmacherskich
Co to jest płynność finansowa w zakładach bukmacherskich?

Co to jest płynność finansowa w zakładach bukmacherskich?

Płynność finansowa to termin, który pewnie większości z Was kojarzy się z bankowością itp. Okazuje się, że mamy z nim do czynienia również w świecie hazardu. W jaki sposób? W przypadku zakładów bukmacherskich, płynność finansowa może być definiowana jako zarządzanie przepływem pieniędzy pomiędzy poszczególnymi kontami. W tym obiegu istotne są nie tylko konta stricte bukmacherskie. Trzeba również zwrócić uwagę na konta bankowe, portfele internetowe itp. Brak odpowiedniej płynności finansowej może być zaś bardzo odczuwalny.

Wyjaśnimy to na konkretnym przykładzie. Załóżmy, że masz na oku naprawdę bardzo dobry typ. Po analizie wychodzi Ci, że są spore szanse na zwycięstwo, a kurs też jest niczego sobie. W takiej sytuacji dużo osób oczywiście stawia pieniądze… Co jednak zrobić wtedy, kiedy na koncie nie ma odpowiednio dużo funduszy? Niedawno zleciłeś wypłatę? Na skutek tego teraz masz problem? Inna sprawa jest taka, że na zrealizowanie przelewu – z banku – trzeba poczekać minimum kilka dni, bo właśnie jest weekend? To chyba najdobitniej pokazuje, że należy troszczyć się o ten aspekt, który też ma pewien wpływ na zarabianie pieniędzy w zakładach bukmacherskich.

Bonus 29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny „BETONLINE”

Jak zadbać o płynność finansową?

Sprawa powinna zostać potraktowana bardzo poważnie – ok, co jednak w tym przypadku zrobić? Masz konto u kilku bukmacherów? Naszym zdaniem to racjonalne podejście do świata hazardu. W końcu możesz sobie zagwarantować np. relatywnie łatwe pieniądze w postaci bonusów powitalnych. Dodatkowo kilka kont u buków online to też okazja, by zawsze móc zagrać najbardziej atrakcyjny kurs na dane wydarzenie. O czym jeszcze powinno się pamiętać? To też metoda, by omijać, w efektywny sposób, limity u buków internetowych. Konta się bez wątpienia zatem przydają – pamiętaj jednak o tym, aby zawsze mieć na nich określoną sumę pieniędzy. Tak, by w razie czego szybko zagrać konkretny zakład.

Przeważnie fachowcy od bukmacherki mają jedno konto główne i kilka „pomocniczych”. Na podstawowym kumulują większą część kapitału. Niemniej jednak na pozostałych mają tyle, aby w razie zagrać coś za odpowiednią stawkę. Co jeszcze jest tutaj istotne? Na pewno sprawa związana z instrumentami płatniczymi. Nie można opierać się tylko na koncie bankowym. Warto korzystać też z innych metod. Są to chociażby karty kredytowe, debetowe, portfele internetowe itp. Naszym zdaniem warto mieć wypróbowanych kilka opcji. Na wypadek, gdyby trzeba było szybko skorzystać z konkretnego wariantu.

gry karciane bez depozytu
Obstawianie gier karcianych z darmowych bonusem w STS

O czym jeszcze trzeba pamiętać?  

Na pewno wpłaty i wypłaty powinny być wykonywane rozsądnie. Jeśli chcesz coś wypłacić, to nie opróżniaj do zera konkretnego konta. Chyba, że masz pewność, że w danej lokalizacji na 100% nie będziesz już kontynuował gry. W innym przypadku kiedyś znowu będziesz musiał zrealizować depozyt itp. To niepotrzebna strata czasu, ale i czasami też gotówki (są bowiem pobierane prowizje – przy pewnych metodach wykonywania operacji finansowych). Legalny bukmacher online na pewno nie skonfiskuje Ci kasy z konta. Nie musisz się o to martwić. Dodatkowo brak korzystania z konta nie powoduje, że naliczane są jakieś karne odsetki.

Swobodnie możesz tam zatem trzymać pewną sumę pieniędzy. Tak na wszelki wypadek, gdyby konkretny bukmacher internetowy zaproponował bardzo dobry kurs na dane spotkanie itp. Co jeszcze jest tutaj ważne? Na pewno sprawa związana z limitami. Masz ten problem z jednym bukiem? W takiej sytuacji nie trzymaj tam zbyt wiele pieniędzy. Lepiej „przerzucić” środki gdzie indziej. Zostaw sobie tyle, żeby nie robić nadwyżek. Nie zaszkodzi raz na miesiąc sprawdzić stany kont u wszystkich bukmacherów. Jeśli zauważysz, że gdzieś masz zbyt mało pieniędzy – aby w razie czego swobodnie puścić kupon – to uzupełnij te deficyty. Taki temat, jak płynność finansowa, naprawdę nie może być traktowany po macoszemu.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button