Drużyny z grupy śmierci, co się z nimi stało – Euro2020

Na Euro2020 Grupa F, czyli tak zwana grupa śmierci dostarczyła nam sporo emocji i temu nikt nie może zaprzeczyć, aczkolwiek co się podziało z drużynami z grupy śmierci? O tym w dzisiejszym artykule. Zapraszamy!

Drużyny z grupy śmierci, co się z nimi stało – Euro2020

Faza grupowa

W fazie grupowej w każdej grupie zmierzyły się cztery drużyny ze sobą. Największą uwagę na Euro2020 skupiła na sobie tak zwana grupa śmierci w której skład wchodziły Portugalia, Francja, Niemcy oraz Węgry. Po udanych barażach grupowych do dalszych części rozgrywek wyszły Portugalia, Francja oraz Niemcy, Węgry po bardzo dobrym występie niestety odpadły w fazie grupowej. Podczas meczów tych zespołów można było obserwować naprawdę świetne mecze. Gdy te drużyny spotykały się na boiskach emocje sięgały zenitu, a kibice mieli bardzo dobre widowisko.

sts kod promocyjny na bonus
Darmowy bonus bez depozytu w STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Za długo fazą pucharową się nie nacieszyli…

Francuzi, Portugalczycy oraz Niemcy nie nacieszyli się turniejem zbyt długo, niestety na rozczarowanie kibiców odpadli z fazy pucharowej w 1/8 finałów Euro2020, co dla wielu było ogromnym zaskoczeniem. Od takich drużyn ze światowego topu oczekuje się czegoś więcej, tym bardziej, że mowa tutaj o obecnych mistrzach świata oraz drużynach które są w top10 najlepszych drużyn świata. Wszyscy liczyli na o wiele wyższe miejsce tych drużyn, ponieważ w tych reprezentacjach grają jedni z najlepszych zawodników świata tacy jak, Cristaino Ronaldo czy Kylian Mbappe, są to piłkarze za których trzeba wyłożyć naprawdę grube miliony, pieniądze o których nawet nam się nie śniło, a jednak nie każdy najlepszy musi okazać się zwycięski. Sport jest dyscypliną przewrotną i nie da się w 100% przewidzieć co się wydarzy. Tak więc jest przy zakładach bukmacherskich, gdy gracze postanawiają sporządzić dokładną analizę bukmacherską, a ona i tak zawodzi, ponieważ na rezultat meczów wpływają jeszcze takie czynniki na które nie mamy wpływu i nie jesteśmy w stanie przewidzieć, czyli samopoczucie zawodników, pogoda nad stadionem czy stan psychiczny w dniu meczu. Należy pamiętać, że nawet najlepsi zawodnicy są tylko ludźmi i każdego może dopaść moment załamania.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Dobry występ reprezentacji Węgier

Kadrowicze z Węgier mimo braku awansu z fazy grupowej nie mogą narzekać na zły występ. Zawodnicy z Węgier pokazali ducha walki i zawziętość i mimo że wszyscy ich skazywali na przegrane to oni pokazali, że tak łatwo się nie poddadzą. Mowa tutaj o meczach które rozegrali w Grupie F, czyli grupie śmierci. Fakt faktem przegrali z reprezentacją Portugalii, ale natomiast zremisowali 1:1 z obecnymi mistrzami świata oraz 2:2 z reprezentacją Niemiec, przez co wszystkich zadziwili w pozytywnym sensie tego słowa, swoją postawą i i duchem walki. Kadrowicze z Węgier mają z czego być dumni, ponieważ swoją grą imponowali oraz zadziwiali wszystkich kibiców na świecie. Takie sytuacje pokazują piękno futbolu oraz, że Euro2020 to piękne wydarzenie które dostarcza emocje na najwyższym poziomie.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button