Instrukcja rejestracji i gry u bukmachera STS – zrób to od A do Z

Instrukcja rejestracji i gry u bukmachera STS – zrób to od A do Z

W pełni popierasz rejestrowanie się w legalnych podmiotach hazardowych online? Wcześniej obstawiałeś przede wszystkim w punktach stacjonarnych? Szukasz jednak oszczędności na tym polu? Dodatkowo zależy Ci na tym, by obstawiać o dowolnej porze dnia i nocy? Warto zatem wybrać polecane podmioty hazardowe. Na pierwszym miejscu znajduje się obecnie STS. Czym cechuje się ta firma bukmacherska? Jak można tam się zarejestrować? Co trzeba zrobić, by zgodnie z przepisami obstawić pierwszy kupon?

Konto tymczasowe w STS

Na razie chcesz sprawdzić tego bukmachera online w praktyce? Jest taka możliwość. Możesz bowiem na sam początek zdecydować się na założenie konta tymczasowego. Nie masz pojęcia, jak grać w STS bez weryfikacji? To będzie zatem bardzo dobry sposób. Warto zaznaczyć, że po zarejestrowaniu konta tymczasowego nie musisz jeszcze potwierdzać swojej tożsamości. To metoda, aby sprawdzić ten podmiot hazardowy „od kuchni”. Trzeba jednak zaznaczyć, że konto tymczasowe ma swoje minusy. Przede wszystkim chodzi o limity dotyczące stawek. Nie można zatem grać za relatywnie wysokie sumy. Dla innych kluczowe jest zaś to, że mając konto tymczasowe nie można zlecić żadnej wypłaty. A to już spore utrudnienie. W końcu po to gra się w podmiotach hazardowych, by czerpać z tego zyski, prawda?

sts online nowy bonus
Nowa oferta darmowych bonusów w STS online

Dlaczego warto zdecydować się na pełną rejestrację?

Nie dziwi, że wiele osób (po dokładnym przemyśleniu całej sprawy) decyduje się na taki właśnie krok. Oczywiście, wiąże się to m.in. z koniecznością potwierdzenia własnej tożsamości. Jeśli jednak jesteś w tym momencie pełnoletni, nigdy wcześniej nie rejestrowałeś się w STS i generalnie nie masz nic do ukrycia itp. to możesz spać spokojnie. Jest to bowiem standardowa procedura. Dzięki temu będziesz mógł grać za bardzo wysokie sumy. Bez problemu zrealizujesz także wypłaty. Życzymy Ci zaś, by było ich możliwie jak najwięcej. Co jeszcze ma tutaj znaczenie? Promocje. Każda rejestracja z bonusem w STS to szansa na zainkasowanie świetnych wariantów. Jeśli założysz konto, to możesz otrzymać m.in. zakład bez ryzyka do 100 PLN. Wystarczy tylko wpisać „STS100” w czasie rejestracji. Potem Twój pierwszy kupon będzie zaś odpowiednio ubezpieczony. Jeśli bowiem przegrasz, to stawka i tak wróci na Twoje konto. Dodatkowo ta firma bukmacherska oferuje bonus 1500 PLN. Aby z niego skorzystać w praktyce, trzeba przede wszystkim założyć konto, a potem trzy razy wpłacić depozyty. Masz zaś na to dokładnie jeden miesiąc.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1640 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetBETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE

W jaki sposób obstawić swój pierwszy kupon w tej firmie hazardowej?

Nie ma tutaj nic skomplikowanego. Masz już konto i środki finansowe? Wybierz dany typ. Kliknij w niego. To spowoduje dodanie typu do kuponu. Przed Tobą jeszcze dwa proste kroki. Najpierw trzeba wpisać stawkę. Generalnie poleca się, by typować (przynajmniej na samym początku) za około dwa procent ze stanu konta. Potem należy zaś zatwierdzić swój kupon solo albo akumulowany (bardziej rekomenduje się ten pierwszy wariant).

Zakłady bukmacherskie

Back to top button