Jak obstawiać typy sportowe w internecie? Poradnik 2021

Wielu graczy próbuje korzystać z typów sportowych, aby lepiej obstawiać. Ale czy tak łatwo jest tak wygrywać? Wkrótce o tym się dowiesz!

Jak obstawiać typy sportowe w internecie? Poradnik 2021

Jak wygrywać na typach?

Aby obstawiać typy i jednocześnie wygrywać pieniądze, będziemy potrzebować odpowiedniej wiedzy z wiarygodnych źródeł. Na szczęście w dobie dostępu do internetu nie jest to duży problem. Forum bukmacherskie jest jednym z dostępnych przykładów, ponieważ możemy tam znaleźć przewodnik po zakładach lub wiele innych przydatnych informacji. Najlepiej jednak nie „zapamiętywać” wszystkiego, co tam znaleźliśmy, ale po prostu skorzystać z wiedzy, która jest zdecydowanie przydatna do samodzielnego uczenia się stylów obstawiania. Jeśli jednak chcemy wygrywać więcej zakładów, warto zwrócić uwagę tylko na jeden sport – i się go trzymać.

sts polski bukmacher bonus 2020
Polski bukmacher STS oferuje bonus bez depozytu 29 PLN

Zacznij planować

Oczywiście nie planujemy typów na najbliższe kilka miesięcy, bo wszyscy wiemy, że to nie zadziała. Warto skorzystać z naszej wiedzy na temat dyscyplin zakładów sportowych. Podstawą zakładów jest zrozumienie zasad ustalania kursów przez legalne firmy bukmacherskie. Największą zaletą ostrożnego gracza jest to, że bierze pod uwagę obliczenia prawdopodobieństwa. Najważniejsze jest skupienie się na konkretnych kategoriach sportowych, w których możemy określić, ile wydać i jak obstawiać zakłady, aby móc bez problemu ograć bukmachera. Tylko w ten sposób będziesz w stanie wygrać.

A co jeśli chcesz korzystać z typów?

Oczywiście musisz pamiętać, że korzystanie z typów innych ludzi zwykle oznacza, że musisz zapłacić, ponieważ większość bezpłatnych typów nie jest dokładna. Dlatego jeśli chcesz skorzystać z technik obstawiania, musisz to zrobić szybko, w przeciwnym razie buk zmieni kursy na wydarzenie i nie będziesz mieć żadnych dobrych i dochodowych zakładów. Dlatego stawianie zakładów na typy innych osób nie jest dobrym pomysłem.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Co inni gracze sądzą o typach?

Wystarczy wejść na dowolne znane forum gier, możesz skonsultować się z innymi typerami. W większości przypadków będą one niezbyt przychylne, ponieważ, jak wspomnieliśmy wcześniej, nawet jeśli zainwestujesz dużo pieniędzy, nie ma gwarancji, że uda Ci się odnieść tego rodzaju zwycięstwo – bo każdy może wpisać sobie w wyszukiwarkę ,,typy na euro” – nawet i bukmacherzy, prawda? Dodatkowo gracze często wymieniają się swoimi typami, co tylko zwiększy szanse pracowników buka na pojawienie się na takim forum, dzięki temu, że buk wie, gdzie popełnił błąd, aby mógł zmienić podany kurs, sprawi, że zakład będzie nieopłacalny. Z tego powodu niekoniecznie warto jest korzystać z typów bukmacherskich przez cały czas, ale mogą być one dla ciebie przydatne, jeśli zrobisz to z głową. Dlatego też pamiętaj o tym, że darmowe typy bukmacherskie są przydatne – płatne już niekoniecznie, a na pewno nie powinieneś zakupywać oferowanych typów, jeśli nie znasz tego, kto ci je oferuje.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button