Jak wygrywać na zakładach sportowych?

Jak wygrywać na zakładach sportowych?

Gdzie warto skierować swoje kroki biorąc pod uwagę podmioty hazardowe? Coraz więcej osób decyduje się tylko na sprawdzone firmy bukmacherskie. I jest to bardzo dobra decyzja. Przekonaj się na własnej skórze, co możesz dzięki temu zyskać. Warto dodać, że obecnie masz zaś okazję pomnażać własne środki nie tylko dzięki zakładom bukmacherskim. Co jeszcze jest zatem często wybierane przez Polaków?

Korzystaj z oferty polecanych firm bukmacherskich…

Marzą Ci się spore wygrane w firmach bukmacherskich? W takim razie musisz wybierać jedynie sprawdzone pod wieloma względami podmioty hazardowe. Wówczas będziesz mógł tam swobodnie obstawiać. Bez obaw np. o łamanie polskiego prawa. Takim polecanym bukiem jest np. STS. To legalna firma hazardowa działająca na rynku zakładów wzajemnych już od 1997 roku. Jeśli wybierzesz ten podmiot, to możesz liczyć na wiele atrakcji. Czeka na Ciebie m.in. bonus bez depozytu w STS. Jak go zdobyć? Nie ma na tej płaszczyźnie na szczęście nic skomplikowanego. Po prostu w trakcie rejestrowania konta należy wpisać właściwy kod promocyjny. Dzięki temu otrzymasz 25 PLN. Warto dodać, że to jednak tutaj nie wszystko. Możesz bowiem zdecydować się także na główny bonus od tego bukmachera. A jest to obecnie (stan na 12 listopada 2021 roku) 100% do 1200 PLN. Co oferują inne, rekomendowane i całkowicie legalne podmioty hazardowe? Jest to np. zakład bez ryzyka do 600 PLN w Fortunie, czy cashback do 550 PLN (zapewniany przez Betclic). Jeśli będziesz zaś wybierał tego typu firmy hazardowe, to od razu stan Twojego konta będzie bardziej okazały. W takich podmiotach możesz zaś swobodnie wygrywać i oczywiście wypłacać zarobione do tej pory pieniądze.

sts bonus bez depozytu
sts bonus bez depozytu

Dokładnie analizuj obstawiane wydarzenia

W celu regularnego wygrywania na zakładach bukmacherskich należy bardzo dokładnie analizować obstawiane kupony. Bez tego nie ma możliwości, aby systematycznie powiększać stan własnego konta. Jak zatem podchodzić do tej sprawy? Ogólnie warto typować single albo maksymalnie tylko dwa wydarzenia na kuponie. Ponadto musisz sprawdzić ostatnie wyniki itp. Zweryfikuj postawę obu rywali w roli gospodarza oraz gościa. Nie można zapominać o sprawdzeniu przewidywanych składów (w przypadku spotkań drużynowych) oraz wyników z poprzednich meczów typu h2h. Zasada jest tutaj bardzo prosta. Im więcej kwestii weźmiesz pod swoją uwagę, tym będzie dla Ciebie po prostu lepiej.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Jak jeszcze możesz pomnażać własne oszczędności?

Np. grając w gry Lotto. Możesz je zaś obstawiać także przez internet. Trzeba tylko zarejestrować się, potwierdzić własną tożsamość oraz wpłacić depozyt. Co jest do obstawiania? Tak naprawdę wszystkie te same gry, co w standardowej kolekturze. Chodzi zatem np. o Dużego Lotka, czy Mini Lotto itp. Ostatnio bardzo dużo osób decyduje się obstawiać numery także w ramach Szybkie 600. Dlaczego? Jeśli wyniki szybkie 600 ułożą się po Twojej myśli, to możesz zainkasować naprawdę sporo pieniędzy. Ile konkretnie? Jeśli prawidłowo wytypujesz numery (za 20 PLN), to masz szansę wygrać… nawet 6000 PLN, które będzie wypłacane co tydzień. I to przez jeden rok kalendarzowy!

Zakłady bukmacherskie

Back to top button