Jak wygrywać u bukmachera? – Poradnik od eksperta

Wygrywanie u bukmachera często niestety jest niestety widoczne w postaci pieniędzy – jednakże z drugiej strony tak naprawdę ciężko jest zauważyć to, ile dany gracz zazwyczaj zmarnował czasu, aby dopiąć wszystko na ostatni guzik. Jak więc dziś przedstawimy wam kilka faktów na temat wygrywania u bukmacherów!

Jak wygrywać u bukmachera? – Poradnik od eksperta

U bukmachera można wygrywać

Jeśli nie da się wygrać u bukmachera, to nie znajdziemy w Internecie tylu osób, które chwalą się zdjęciami kuponów. Należy jednak pamiętać, że bardzo niewiele udanych zakładów to czysty przypadek. W większości przypadków jest to zimna kalkulacja, wiedza i czas spędzony na analizie sportowej. Niestety, u bukmachera wygranie pieniędzy jest bardzo trudne, niewiele osób zdecyduje się na ten format gry, ale z drugiej strony zawsze można się dobrze bawić. Pamiętaj jednak, że każdy operator zakładów bukmacherskich chce, aby gracze tracili pieniądze zamiast tego, aby wygrywali. Zakłady sportowe są źródłem wielu emocji i potencjalnym sposobem na generowanie dochodu, ale nie dla Ciebie.

sts polski bukmacher bonus 2020
Polski bukmacher STS oferuje bonus bez depozytu 29 PLN

W końcu każdy, kto słyszał, że u bukmachera można dużo zarobić, chce zarabiać miliony bez robienia czegokolwiek, prawda? Jednak nigdy nie kieruj się perspektywą wygrania pieniędzy, ponieważ może to być bardzo katastrofalne – w końcu niewiele osób wygra więcej nagród, nie mówiąc już o wygranej u buka i zwykle trzeba na to ciężko pracować . Wielu graczy zapomniało również, że granie w gry u bukmachera jest również dobrą formą rozrywki, ale nigdy nie powinno być traktowane jako potencjalny stały dochód – ponieważ zakłady sportowe bez powodu nie są nazywane loterią, prawda?

Analiza sportowa to podstawa wygrywania u bukmachera

No niestety – jeśli chcesz wygrywać na zakładach bukmacherskich, musisz zadbać o zrobienie poprawnej analizy bukmacherskiej, bo bez tego nie będziesz w stanie wygrać nawet jednego zakładu (no chyba że masz wyjątkowe szczęście). Pamiętaj jednak o tym, że aby grać musisz wpłacić depozyt – a po którymś razie być może przepuścisz nawet wypłatę – więc uważaj.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Zakłady specjalne

Cóż, niewielu graczy o tym wie, ale buk świadczy również usługi takie jak zakłady specjalne. Są to zakłady oferowane na wydarzenia niekoniecznie związane ze sportem. Przykładem są zbliżające się wybory w Stanach Zjednoczonych. Bukmacherzy tacy jak STS już postawili zakłady na to wydarzenie. Co ciekawe, we wszystkich kampaniach medialnych bukmacherzy wybrali Joe Bidena na wygranego – wydaje się, że bukmacherzy po przegranych nie są mądrzy , bo może być to drugi raz, odkąd Donald Trump raz wygrał, ale prognozę zostawiam Wam. Wróćmy jednak do tematu zakłady specjalne są dobrym sposobem na pozbycie się codziennego życia sportowego, ponieważ, jak już wspomnieliśmy, te zakłady dotyczą nietypowych wydarzeń. Jedyną ich wadą jest to, że nikt tak naprawdę nie zna terminu kolejnego specjalnego zakładu, ponieważ wszystko zależy od tego, co zdecyduje się zaoferować bukmacher tobie.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button