Jeśli chcesz wybrać bukmachera – zwróć na to uwagę!

Wybieranie odpowiedniego bukmachera to dla większości początkujących graczy coś ciężkiego do zrealizowania, z racji tego że w końcu wybór jest ogromny. Dlatego też dziś przedstawimy wam to, na co trzeba zwrócić uwagę, jeśli chcesz dobrze wybrać bukmachera!

Jeśli chcesz wybrać bukmachera – zwróć na to uwagę!

Rankingi bukmacherskie

Naturalnie pierwszym z błędów początkujących graczy jest to, że nie korzystają oni wcale z rankingów bukmacherskich. Naturalnie w wypadku korzystania z telefonów jest to jeszcze do zaakceptowania, ale ponad połowa użytkowników nadal polega na komputerach stacjonarnych. Wiele osób rezygnuje z metody umieszczania kuponów w swoich smartfonach, ponieważ rozmiar ekranu jest niewielki, a łatwość grania w aplikacjach od bukmacherów czy stronach internetowych jest minimalna, nie wspominając o problemach z instalacją takich aplikacji.

sts polski bukmacher bonus 2020
Polski bukmacher STS oferuje bonus bez depozytu 29 PLN

Wygodne płatności

Oczywiście przy wyborze bukmachera ważna jest również wygoda płatności. Rzeczywiście, większość bukmacherów udostępnia swoim klientom swoje rozwiązania, które są jedną z najpopularniejszych metod płatności na rynku gier, ale wciąż odbiegają od światowych standardów. Niemniej jednak warto tutaj polecić STS. Do płatności użyjemy e-portfela, systemu PayU lub DotPay, szybkiej płatności elektronicznej czy BLIK, co jest bardzo wygodne.

Warto jest też zwrócić uwagę na to, aby wypłaty na konto były w miarę szybkie. Oczywiście mamy na myśli szybkość, z jaką środki są przekazywane na Twoje konto. Jednak bukmacherzy zwykle wydłużają czas wypłaty premii do 24 godzin. Ma to zachęcić graczy do korzystania ze zgromadzonych tam środków. Jak widać, wiele osób narzeka na tę praktykę i zwraca uwagę, że łatwość płatności jest jednym z decydujących czynników przy wyborze bukmachera.

Pamiętaj o wykorzystaniu swojego bonusu!

Oczywiście wielu początkujących bierze pod uwagę również nagrody na start przy wyborze własnego buka. Większość osób szuka również informacji o buku i kodach promocyjnych z rankingów bukmacherów. Warto zaznaczyć, że niewielu graczy zdecyduje, czy najłatwiej będzie wypłacić nagrodę.

Rejestracja

W Polsce każdy bukmacher musi wymagać od graczy zeskanowania przedniej i tylnej strony dowodu osobistego lub zeskanowania zdjęć, co podważa chęć rejestracji wielu potencjalnych uczestników. Dla wielu graczy kolejnym problemem jest otwarcie konta bankowego. Ale oczywiście, jeśli gracz przegapi te irytujące wyniki, zwykle rejestracja u legalnego bukmachera nie będzie wyglądać źle, ponieważ rejestracja przeciętnego gracza zajmuje około 10 minut.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Opinie o bukmacherze

Najpierw na podstawie opinii danego bukmachera na wybranym przez nas forum bukmacherskim. Oczywiście najlepiej jest rejestrować się na wielu forach, bo wtedy mamy możliwość znalezienia bardziej rzetelnych informacji na tych forach. W końcu bukmacherzy czasami otrzymują opinie od graczy i niekoniecznie stosują się do podanych przez nich informacji, więc staraj się wchodzić tylko na fora, które nie biorą udziału w takich „sponsorowanych” działaniach.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button