Kilka porad o zakładach bukmacherskich

Nie istnieje taki gracz, który wie o zakładach bukmacherskich dosłownie wszystko. W końcu aby wygrywać u bukmachera, trzeba non-stop zdobywać nowe informacje, ponieważ bez tego bardzo ciężko będzie się zorientować w aktualnych trendach bukmacherskich. No ale wracając do tematu – co warto jest wiedzieć o zakładach bukmacherskich?

Kilka porad o zakładach bukmacherskich

Pamiętaj, że to bukmacher decyduje o tym – czy warto jest proponować zakład

Każdy gracz powinien zdawać sobie sprawę z tego, że to właśnie bukmacher wybiera, czy dany zakład jest „opłacalny”, czy też warto zaryzykować, aby po prostu zyskać więcej. Głównym założeniem zakładów sportowych jest to, że to ty musisz przegrać, a  nierzadko się słyszy o graczach, którzy udzielają anonimowych wywiadów, ponieważ gdyby legalni bukmacherzy poznali dane takiej osoby, to mogą oni cofnąć zakład, nieprawdaż? No ale z drugiej strony powinniśmy zawsze założyć, że legalny bukmacher musi działać zgodnie z prawem, inaczej będzie miał kłopoty prawne, a to nie wróży niczego dobrego dla jego licencji. A taką jest niełatwo wyrobić ponownie.

sts polski bukmacher bonus 2020
Polski bukmacher STS oferuje bonus bez depozytu 29 PLN

Zawsze ustal sobie jakiś limit

Może i wydaje się, że to ma mało wspólnego ogólnie z grą na zakładach bukmacherskich, jednakże odpowiedzialna i dorosła gra, to nałożenie sobie określonych limitów, które możemy nałożyć na swoje konto. Jeśli chcemy obstawiać zakłady przez telefon, każda aplikacja ma funkcję „odpowiedzialnej gry”, czyli ustalonego przez nas limitu finansowania, którego nigdy nie wolno przekraczać. To bardzo dobre rozwiązanie, dzięki któremu nie wydamy zbyt dużo pieniędzy na zakłady sportowe. Nie wolno nam zapominać, że zakłady sportowe to ryzyko uzależnienia się, a to może zrujnować nasze życie, więc warto sobie ustalić miesięczny lub tygodniowy limit, który ograniczy nasze potencjalne typy, które możemy obstawiać na miesiąc. Wiadomo, że każdy chciałby obstawiać zakłady za miliony monet, jednakże z drugiej strony musimy pamiętać o tym, że nie każdy jest również i milionerem, żeby pozwalać sobie na typy za ogromne sumy.

Nie daj się złapać na ,,lep” obietnic nielegalnych bukmacherów

To wiadome, że internet to miejsce, w którym naprawdę nie można blokować żadnych treści. Niestety, ale Ministerstwo Finansów nie może tak naprawdę powstrzymać wszystkich nielegalnych bukmacherów – więc mimo iż nielegalni bukmacherzy często proponują o wiele wyższe wypłaty za wygrane zakłady, to z drugiej strony nie mamy nawet gwarancji, że takowe nam wypłacą, bo w końcu do kogo pójdziesz się poskarżyć, skoro robisz coś nielegalnego? Dlatego też zdecydowanie lepiej jest myśleć tylko i wyłącznie o obstawianiu u legalnego bukmachera, bo przez to nie dość, że będziesz miał czyste sumienie, to na dodatek nie będziesz miał problemów z legalnością typowania twoich zakładów, chociaż może i wygrane będą nieco niższe – ale w razie wykrycia nieprawidłowości – masz kryte plecy przez urząd ochrony konsumenta.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button