Kto ma największe szanse na wygranie Ligi Mistrzów w sezonie 2020?

Champions League to najpopularniejsze piłkarskie, klubowe rozgrywki na całym świecie. Jesteśmy już po fazie grupowej. Niespodzianek nie było. W fazie pucharowej zagrają tak naprawdę wszyscy faworyci. Co więcej, w gronie 16 najlepszych ekip są przedstawiciele jedynie lig zaliczanych do tak zwanego TOP5 rozgrywek (Premier League, Primera Division, Serie A, Bundesliga oraz Ligue 1). Kto ma największe szanse na wygraną w tym sezonie? Jak przedstawiają się wskazania bukmacherów?

kto wygra ligę mistrzów 2020
Czy Liverpool wygra Ligę Mistrzów 2020? Jakie typy mają bukmacherzy?

Czy Liverpool powtórzy swój wyczyn?

W tamtej kampanii najlepszy okazał się Liverpool. Przedtem piłkarze Kloppa często dochodzili do finałów w różnych rozgrywkach (Liga Mistrzów, Liga Europy, finały na krajowym podwórku), ale zazwyczaj przegrywali. Wielu ekspertów zastanawiało się zatem, czy niemiecki trener w końcu sięgnie po jakieś znaczące trofeum. Poprzedni rok okazał się przełomowy dla klubu z Liverpoolu. The Reds pokonali bowiem w finale Tottenham Hotspur. Ich forma jest do teraz naprawdę znakomita. Nie tylko biorąc pod uwagę Champions League, ale również Premier League. W krajowych rozgrywkach Liverpool idzie jak burza. Kwestią sporną jest jednak na pewno to, czy zawodnicy tego klubu utrzymają rewelacyjną formę aż do kwietnia i maja.

Jeśli chodzi o Premier League, to tak naprawdę tylko kataklizm mógłby odebrać The Reds tak długo wyczekiwane mistrzostwo. Wcale nie jest jednak powiedziane, że gracze tego klubu będą najlepsi w Lidze Mistrzów i obronią trofeum wywalczone w zeszłym roku kalendarzowym. Zwłaszcza, że piłkarze tej ekipy będą mieli w nogach naprawdę mnóstwo rozegranych spotkań. Bez wątpienia w tym momencie Liverpool to najlepsza drużyna na świecie. Wielu ekspertów podkreśla jednak, że zawodnicy tej ekipy nie będą w stanie grać przez cały sezon na tak wysokich obrotach. Inne drużyny na pewno będą natomiast bardzo mocno nastawione na potyczki z Liverpoolem. Należy zatem sądzić, że zawodnicy z Anfield będą mieli naprawdę trudną przeprawę w Lidze Mistrzów.

sts polski bukmacher bonus 2020
Polski bukmacher STS oferuje bonus bez depozytu 29 PLN

Faworyci Polskich bukmacherów

Polscy bukmacherzy też nie twierdzą, że Liverpool to w tym momencie główny faworyt. Według fachowców większe szanse na zdobycie tytułu ma Manchester City. Kto jeszcze powinien rozdawać karty na wiosnę w tych rozgrywkach? Bukmacherzy uważają, że duże szanse na końcowe zwycięstwo ma zawsze groźna FC Barcelona. Bardzo podobnie oceniono zaś „akcje” francuskiego PSG oraz niemieckiego Bayernu Monachium, w którym gra Robert Lewandowski. Trzeba jednak zauważyć, że generalnie bukmacherzy nie mają jednego, wyraźnego faworyta, co daje szansę zarobić naprawdę sporo pieniędzy.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button