Kto wygra Mistrzostwa Europy 2020?

Mistrzostwa Europy, które rozpoczną się już za kilka miesięcy, będą bardzo nietypowe. Po raz pierwszy zdarzy się tak, że finałowy turniej zostanie rozegrany w wielu różnych miastach. Będzie ich dokładnie 12. Niektórym taka formuła przypadła do gustu, innym niekoniecznie. Wydaje się, że większość jest mocno tym wszystkim zdezorientowana. Jedno jest jednak pewne. Od 12 czerwca do 12 lipca kibice piłkarscy będą mieli co robić. Nie tylko chodzi o oglądanie meczów, ale także o typowanie. Kto w tym momencie ma największe szanse na zwycięstwo w Mistrzostwach Europy 2020? Jak są zaś oceniane akcje Polaków?

kto wygra euro 2020 bukmacherzy
Euro 2020 – faworyci bukmacherów, typy bukmacherskie na wygraną

Euro 2020 – Jacy są faworyci bukmacherów?

Należy zauważyć, że najważniejsze mecze tego turnieju zostaną rozegrane na słynnym Wembley w Londynie. Chodzi o półfinały oraz wielki finał. Między innymi z tego względu faworytami bukmacherów są Anglicy. Piłkarze tej reprezentacji zaprezentowali się nieźle na Mistrzostwach Świata, które odbyły się 2 lata temu w Rosji. Tam Synowie Albionu zajęli czwarte miejsce, po przegranej z Belgami. W tej drużynie drzemie naprawdę spory potencjał. Jest kilku młodych i bardzo dobrych zawodników. Większość z nich gra na co dzień w Premier League. Są oni przygotowywani przez wielkich trenerów. To choćby Pep Guardiola czy Jurgen Klopp.

Nie jest zatem przypadkowe, że są w tym momencie największym faworytem bukmacherów do końcowego zwycięstwa. Według analityków spore szanse na dobry wynik mają także Belgowie. W składzie tej reprezentacji nie brakuje gwiazd światowego formatu. Tak naprawdę na każdej pozycji. Kto jeszcze będzie groźny na Mistrzostwach Europy Euro 2020? To na pewno Francja, Holandia, Hiszpania oraz Niemcy.

sts polski bukmacher bonus 2020
Polski bukmacher STS oferuje bonus bez depozytu 29 PLN

Polska – co zwojujemy na Euro 2020?

W gronie faworytów – co pewnie nie może być wielkim zaskoczeniem – nie ma Polaków. Co prawda podopieczni Jerzego Brzęczka zaprezentowali się dobrze w eliminacjach, ale styl gry pozostawia sporo do życzenia. Na ten moment wydaje się, że w starciach z bardziej utytułowanymi rywalami – w porównaniu do Austrii, Słowenii lub Izraela – mamy relatywnie niewielkie szanse. Po losowaniu okazało się, że trafiliśmy do grupy z Hiszpanią i Szwecją. Ostatni rywal zostanie wyłoniony w turnieju barażowym.

Analizując kursy na tę imprezę można zauważyć, że na zwycięstwie Polaków mamy szansę zarobić nawet około 20 razy tyle w porównaniu do triumfu Anglików. To chyba najlepiej pokazuje, że nasze szanse nie są oceniane jako szczególnie wysokie. Polscy bukmacherzy jak Betfan czy STS przewidują, że uda nam się jednak wyjść z grupy. Według ekspertów odpadniemy jednak już na kolejnym etapie. Niestety, taka jest właśnie realna możliwość. W grupie  jeszcze pewnie sobie jakoś poradzimy. Jeśli jednak potem trafimy na wymagającego rywala, to możemy mieć naprawdę spory kłopot. Zwłaszcza, jeśli nasz styl oraz organizacja taktyczna nie ulegną poprawie.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button