Legalny bukmacher STS – co warto o nim wiedzieć?

Na naszym rynku bukmacherskim ciężko jest o wyznaczenie najlepszego bukmachera, jednakże dla ogółu graczy, to właśnie STS jest uznawany za jednego z najlepszych. Dlatego też dziś przedstawimy ci, dlaczego warto jest obstawiać u bukmachera STS!

Legalny bukmacher STS – co warto o nim wiedzieć?

Jak STS powstawał na Polskim rynku?

Co ciekawe, STS powstał na Śląsku – w 1997 roku zadebiutował na rynku za pośrednictwem swojej autorskiej sieci stacjonarnej. W 2012 roku STS uzyskał zgodę Ministerstwa Finansów na wejście na rynek internetowy. Obecnie STS znacznie rozszerza swoją organizację poza granicami państwa, na co przykładem jest firma podlegająca STS, a mianowicie STSBet. Oprócz naszych krajów zagranicznych STS prowadzi również działalność na Łotwie, w Wielkiej Brytanii, Niemczech i Norwegii.

sts kod promocyjny na bonus
Darmowy bonus bez depozytu w STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Co STS oferuje polakom?

Legalny bukmacher STS pozwala obstawiać swoim graczom na ponad 35 wydarzeń sportowych, nie wspominając o ofertach specjalnych. Fakt, że wielu graczy chwali STS polega na tym, że jeśli jest jakieś interesujące wydarzenie, STS szybko na nie zareaguje i zapewni bardzo ciekawe kursy na większość takich wydarzeń.

STS jest uznawane za jednego z najlepszych bukmacherów jeśli chodzi o bonusy na start. Przykładem jest pakiet startowy STS, który może zwiększyć Twój depozyt do 1200 zł! Dodatkowo do otrzymania jest również zakład o wartości 20 zł, nie wspominając o darmowym losie 25 zł czy dodatkowej kasie na wirtualne mecze sportowe za 20 zł! Jednak przed skorzystaniem z tej oferty warto zapoznać się z regulaminem promocji, aby upewnić się, że oferta jest dla Ciebie odpowiednia.

Wracając do oferty, u STS można obstawiać wiele wydarzeń sportowych, m.in .: piłkę nożną, tenis, koszykówkę, hokej, piłkę ręczną itp. W ofercie zakładów na żywo STS znajdują się nie tylko mecze z lig zagranicznych, ale także mecze z drugiej, trzeciej, a nawet czwartej ligi polskiej. Menu w STS zawiera również narzędzia do śledzenia gier i statystyk. Jednak to nie wszystko – STS zapewnia funkcję oglądania gry w czasie rzeczywistym. Niestety, obstawianie u STS w czasie rzeczywistym ma jedną wadę – nie można ich używać jako zakładów przedmeczowych. Mamy nadzieję, że coraz więcej bukmacherów będzie w stanie łączyć te dwa rodzaje zakładów, co wymusi na STS ulepszenie swojej oferty.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Rejestracja u STS

Jeśli nie jesteś pewien, czy chcesz zarejestrować się na stałe u legalnego bukmachera sts, możesz zarejestrować się ,,na szybko”, korzystając z oferty rejestracji tymczasowej. STS wtedy nie poprosi cię o potwierdzenie twoich danych osobowych. Szybka rejestracja nie wymaga podawania numeru konta ani skanowania dowodu osobistego – do skorzystania z ofert STS wystarczą podstawowe dane osobowe i dane konta. Jeśli jednak będziesz już chciał wypłacić swoje wygrane, musisz wtedy w pełni zweryfikować swoje konto. W innym wypadku twoje środki będą zamrożone na twoim koncie do czasu weryfikacji twojego dowodu tożsamości.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button