Noblebet to ekskluzywny bukmacher czy bubel?

Noblebet to jeden z najnowszych polskich legalnych bukmacherów. Nowym graczom oferuje prawdziwie elitarne doświadczenia. No przynajmniej w teorii, bo w praktyce to nie jest już aż tak słodko. Czy Noblebet to bukmacher, którym warto się zainteresować, czy też raczej mamy do czynienia z kolejną firmą, która wyłapała dobry okres na rozpoczęcie działalności i próbuje zgolić z klientów jak najwięcej pieniędzy?

polski bukmacher noblebet online
Noblebet to Polski bukmacher online – oferta zakładów, bonusy i opinie

Noblebet należy do spółki Polski Bukmacher Sp. z o.o. z siedzibą w Dąbrowie Górniczej przy ul. Limanowskiego 10, a jego prezesem jest Norbert Ciepierski. Licencję na zawieranie zakładów wzajemnych w sieci otrzymał na kilkanaście miesięcy przed startem, który miał miejsce 19 września 2019 roku. Jak obecnie wygląda sytuacja tego bukmachera? Czy warto się nim zainteresować?

Ekskluzywny bukmacher Noblebet?

Noblebet od samego początku stara się robić wrażenie elitarnego bukmachera, przeznaczonego dla prawdziwej śmietanki towarzystwa. Wrażenia ma dodawać brand marki  – sir Richard Cavin, który jest dobrze prezentującym się mężczyzna z brodą, o siwych włosach. Wedle zapowiedzi, Noblebet już niedługo zacznie konkurować z najlepszymi, dlatego też czekamy na tę chwilę, bo jak na razie, musimy przyznać, że średnio jest się czym chwalić. O ofercie i usługach opowiemy jednak za chwilę, a na razie skupmy się jeszcze na informacjach ogólnych o bukmacherze. 

Spółka zaczęła z grubej rury, gdyż od razu zainteresowano się sponsoringiem polskich klubów. Szkoda tylko, że wybrano po raz kolejny drużynę piłkarską, zamiast wesprzeć mniej dofinansowane sporty, w których osiągamy nieco większe sukcesy. Bukmacher Noblebet jest oficjalnym sponsorem Śląska Wrocław aż do sezonu 2021/2022 włącznie.

Jeśli chodzi o stronę nowego bukmachera, to trzeba przyznać, że naprawdę się postarano. Jest ona wręcz przepiękna, a zarazem skromna, podobna do witryny Betfan. Strona taka bardzo nam się podoba, gdyż działa szybko, nie jest przeładowana informacjami i bardzo dobrze się z niej korzysta. Mogłaby jednak być troszkę ciemniejsza, by nie drażnić oczu obstawiających w nocy. 

Czy Noblebet jest ekskluzywnym bukmacherem? Na pewno sprawia takie wrażenie, ale chcieć, a móc to dwie różne sprawy. Na stronie bukmachera nie ma nic, co sprawiałoby, że chcielibyśmy się tam rejestrować. Nic się nie wyróżnia, nic nie robimy takiego wrażenia, byśmy poczuli się lepiej. Tradycyjnie więc bukmacher poszedł w stronę, by wyróżnić się tanim kosztem, zamiast naprawdę postarać się o klienta.

sts polski bukmacher bonus 2020
Polski bukmacher STS oferuje bonus bez depozytu 29 PLN

Oferta zakładów online Noblebet

No dobrze, co my tu mamy. Na początku każdy z nas musi przejść proces rejestracji. Można to zrobić na dwa sposoby. Rejestracja szybka polega na założeniu konta, podając jedynie podstawowe dane osobowe. W ciągu kilku minut możemy więc obstawiać, ale musimy pamiętać o tym, że będziemy mieli pewne ograniczenia, w tym najgorsze – brak możliwości wypłaty pieniędzy. Warto więc jak najszybciej przejść pełną rejestrację, by później nie było żadnych komplikacji. 

Oferta zakładów Noblebet jest całkiem atrakcyjna, ale trzeba przyznać, że nie znajdziemy tu nic przełomowego. Co prawda obstawiać możemy aż 50 różnych dyscyplin sportowych, ale jeśli chodzi o rynki, to jest dość ubogo. Niemniej jednak znajdziemy tu niemalże wszystko, co można obstawiać, dlatego też nikt nie powinien czuć się pominięty.

Oferta live także prezentuje się całkiem dobrze, choć nie ma tu zbyt wielu różnych rodzajów zakładów. Co więcej, nie mamy też co liczyć na transmisje ze spotkań, dlatego pozostaje nam jedynie podziwianie graficznego widoku boiska, na którym przedstawiane są poszczególne zdarzenia. Bukmacher proponuje nam także rozbudowane statystyki, na podstawie których ocenimy, czy warto wchodzić w ten mecz.

Oczywiście nie samym sportem człowiek żyje, dlatego też Noblebet proponuje nam również możliwość obstawiania e-sportu, czyli turniejów w gry komputerowe, które są niezwykle popularne wśród młodych typerów. Nie liczcie jednak na to, że oferta będzie duża. Na razie dostępne są tylko największe turnieje, nie ma raczej szans na to, że w najbliższym czasie będzie lepiej. 

Noblebet mocno popracował natomiast nad sportami wirtualnymi. Ta część zakładów jest bardzo dobrze wyodrębniona, dlatego też z pewnością każdy ją znajdzie. Co do jakości samych sportów wirtualnych nie będziemy się wypowiadać, bo każdy obstawia to, co chce, ale zdecydowanie nie polecamy tego obstawiać, gdyż jest to po prostu loteria. 

Noblebet to bukmacher o dwóch obliczach. Część kursów jest bardzo dobra, ale dotyczą one przede wszystkim najpopularniejszych lig piłkarskich. Wszystkie pozostałe mecze i inne sporty posiadają znacznie gorsze kursy, więc musimy przyznać, że obstawianie w Noblebet ma raczej średni sens. Marża jest tu dramatyczna i momentami nie wiedzieliśmy, czy się śmiać, czy płakać. Noblebet musi dużo popracować nad tym aspektem, gdyż jak na razie to jedynie co robi elitarnie, to doi nas z pieniędzy. 

bukmacher betclic bonus 550 za darmo
Legalny bukmacher Betclic – Cashback 550 PLN

Bonusy bukmacherskie w Noblebet

Jak prezentują się bonusy bukmacherskie w Noblebet? Czy jest o co walczyć? Zdania są podzielone. Z jednej strony jest dość ciekawie, z drugiej nieco mniej. O wszystkim Was zaraz poinformujemy.

Bonus powitalny podzielony jest na trzy etapy. Pierwszy depozyt zwiększony jest o 100% aż do kwoty 800 złotych. Drugi depozyt zostaje powiększony o 50% również do kwoty 800 złotych, a trzeci depozyt daje nam 100% ekstra, ale tylko do kwoty 50 złotych na Sporty Wirtualne. 

Minimalna kwota płatności, przy której możemy otrzymać bonus to 10 złotych. Na nasze konto trafia 5% wartości pierwszego depozytu, a także mnożnik kursu całkowitego x20. Przy wpłacie 800 złotych bonus wyniesie 40 złotych. Na skorzystanie z bonusu mamy aż 30 dni. Musimy pamiętać o tym, że na początku musimy postawić zakład kwalifikujący do otrzymania bonusu. Niestety, ale nie ma możliwości, by dostać kasę wcześniej. Wszystko ze względu na ustawę dotyczącą prania brudnych pieniędzy. Bukmacherzy muszą podjąć wszelkie kroki, by było to u nich nieopłacalne. 

Wracając do tematu. Żeby otrzymać pieniądze musimy postawić zakład kwalifikujący złożony z dwóch zdarzeń o minimalnym kursie 1.40. Pamiętajmy o tym, by zaznaczyć na kuponie, że chcemy wykorzystać mnożnik. W tym momencie następuje chwila prawdy, gdyż jeśli przegramy, to nie mamy nic. W przypadku wygranej natomiast dostajemy kasę, którą musimy obrócić trzykrotnie na kuponach z dwoma zdarzeniami o minimalnym kursie 1.40. Dopiero po wykonaniu tego obrotu dostajemy kasę na własność. Na konto główne zostaje przelane tyle, ile zostało nam na bonusowym po obrocie. Oczywiście jeśli wygramy zbyt wiele, to przeniesiona kwota zostanie ograniczona. Podobnie w przypadku drugiego bonusu. Tu również zasady są takie same, z tym że musimy pamiętać o tym, że dostajemy już nie 100, a 50%, więc jeśli chcemy pełny bonus, to musimy wpłacić aż 1600 złotych. 

Trzeci bonus upoważnia nas do otrzymania 100% depozytu, ale tylko do kwoty 50 złotych i jedynie na sporty wirtualne. Żeby móc wypłacić ten bonus musimy wpierw obrócić go pięciokrotnie, na kuponach o kursie minimalnym 1.45.

Bonusy w Noblebet są ciekawe, ale zdecydowanie nie można nazwać ich najlepszymi.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button