Poradnik bukmacherski 2021 – czyli jak zacząć obstawiać zakłady bukmacherskie!

Wielu graczy zastanawia się, od czego zacząć jeśli obstawiamy zakłady bukmacherskie – naturalnie niektórzy obstawiają od razu i dziwią się później, dlaczego przegrywają. Dlatego też dziś przedstawimy ci, co musisz zrobić, jeśli chcesz obstawiać zakłady bukmacherskie w 2021!

Poradnik bukmacherski 2021 – czyli jak zacząć obstawiać zakłady bukmacherskie!

Co musisz zrobić, aby zacząć się bawić?

Oczywiście pierwsze co musisz zrobić, to zarejestrować swoje konto u wybranego przez ciebie bukmachera i wpłacić określoną kwotę środków jako depozyt. Jeśli te warunki zostaną spełnione, możemy wyszukać i obstawiać odpowiednie dla siebie gry sportowe – na przykład zakłady na piłkę nożną.

sts polski bukmacher bonus 2020
Polski bukmacher STS oferuje bonus bez depozytu 29 PLN

Kursy bukmacherskie

Czym jest kurs? Cóż, to jest mnożnik, który pomoże ci określić, ile dostaniesz, gdy wygrasz. Przykładowo kurs 2,50 oznacza, że jeśli postawisz 10 zł to otrzymasz zwrot w wysokości 25 zł. Oczywiście będą różne modyfikatory i promocje, ale będzie ich więcej później, razem z tym jak twój staż w bukmacherce się zwiększy. Generalnie im niższy współczynnik kursu, tym gorzej, chociaż oznacza to, że poprawny wynik jest bardziej prawdopodobny.

Przejdźmy do obstawiania

Jeśli już wybrałeś sport i zdarzenie które chcesz obstawiać, dodaj je do swojego kuponu, a wydarzenie zostanie wyświetlone w polu e-kuponów – zwykle po prawej stronie strony. Następnym krokiem jest wprowadzenie kwoty, którą chcesz postawić, ale pamiętaj, że ze względu na kwestie podatkowe zwykle dostajesz tylko około 80% – reszta jest wykorzystywana na podatki i marżę. Po zatwierdzeniu ostatecznych zmian możesz zatwierdzić kupon. W ten sposób postawimy zakład.

Jeśli jednak chcemy obstawiać AKO lub zakłady systemowe, przed weryfikacją utworzonego e-kuponu musimy dodać więcej zdarzeń do kuponu. To w zasadzie koniec Twojej roli, a teraz jeszcze musimy czekać na wynik wydarzenia – po rozwiązaniu problemu informacja o tym wydarzeniu na pewno pojawi się w panelu Twojego konta, a wygrane środki również zostaną przelane na Twoje konto – no chyba że nie będziesz w stanie ograć bukmachera – wtedy też twoje środki zostaną zabrane na rzecz bukmachera.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Każdy gracz może dostać bonus na start!

Jeśli dopiero zaczynasz obstawiać i rejestrujesz się u bukmachera po raz pierwszy, to na pewno otrzymasz bonus na start. Większość bukmacherów oferuje 3 rodzaje bonusów : zakłady bez depozytu, podwajanie depozytu i zakłady bez ryzyka. Zakłady bez depozytu to najpopularniejsza promocja bukmacherska firm zajmujących się zakładami bukmacherskimi, ponieważ gracz nie musi wpłacać żadnych środków na konto, buk po prostu nagradza określoną kwotę bonusu, dzięki czemu możesz postawić na zakładach tą sumę. Bonusy od depozytu są również bardzo popularne, ale w rzeczywistości bonusy będą działać dopiero po zdeponowaniu wymaganej kwoty, co sprawia, że są mniej popularne niż wspominane przez nas te poprzednie.

Trzecim rodzajem bonusu na start jest tzw. cashback – chociaż w tym wypadku bukmacherzy nie proponują ich za często – polega na tym, że jest to zwrot gotówki, kiedy zakład ci się nie uda.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button