Poradnik bukmacherski dla początkujących

W ostatnim czasie coraz więcej ludzi korzysta z usług zakładów bukmacherskich. Bukmacherzy w naszym kraju stają się coraz bardziej popularni z tego względu, że dzięki nim możemy się sporo dorobić. Wystarczy, że choć trochę interesujemy się daną dziedziną sportową i to na niej możemy zarobić. Jednak nie każdy wie jak zacząć zarabiać i na jakiej zasadzie działają bukmacherzy. Dlatego poniżej postaram się wytłumaczyć wam jak zacząć obstawiać zakłady bukmacherskie. 

Wybór odpowiedniego bukmachera

Na polskim rynku istnieje wielu bukmacherów oferujących zakłady. Pierwszą i najważniejszą zasadą, jaką powinniśmy się kierować, jest to, aby wybierani przez nas bukmacherzy byli w 100% LEGALNI. Inaczej jest to nielegalny proceder, który wspieramy poprzez powierzenie im naszych pieniędzy. Starajmy się więc przed wyborem sprawdzać legalność danego bukmachera, a potem dopiero zwracać uwagę na ofertę bonusową danej firmy. Przechodząc do legalnych bonusów to polecamy promocje bukmacherskie betfan, ponieważ ta firma w ostatnim czasie oferuje najlepsze bonusy na rynku.

Znajdź dyscyplinę, w której czujesz się najlepiej

Gdy wybierzemy już odpowiedniego bukmachera, musimy podjąć decyzję czy obstawiamy jedną dyscyplinę sportową, czy będziemy mieszać różnego rodzaju zakłady. Duża ilość obstawiających gra tylko wokół jednej dyscypliny sportowej, na której dość dobrze się znają. Najczęściej jest to piłka nożna, siatkówka czy koszykówka. Oczywiście nie musimy zamykać się w jednej dyscyplinie. Wszystko zależy tak naprawdę od nas i tego, w czym czujemy się mocni. 

Rodzaje zakładów bukmacherskich 

Po wyborze dyscypliny przychodzi czas na pierwszy zakład i tutaj także możemy grać na kilka różnych sposobów. Najprostszy i najbardziej popularny system grania to tzw. 1X2, jest to nic innego jak obstawienie danego wydarzenia sportowego jako wygrana remis, albo przegrana drużyny, na którą obstawiamy. Możemy taki zakład rozbudować o podpórkę, czyli remis albo wygrana, bądź remis albo przegrana. W takim wypadku mamy większą szansę na wygraną jednak kurs staje się mniejszy i wygrywamy znacznie mniej niż przy zakładzie 1X2. Oprócz tego możemy obstawić ilość bramek czy kto będzie prowadził do końca pierwszej połowy. Tak naprawdę możliwości jest sporo i każdy znajdzie coś dla siebie. 

Pozostaje tylko obserwacja 

Jeśli złożyliśmy kupon, to nie pozostaje nic innego jak obserwowanie danego wydarzenia sportowego i oczekiwanie czy poszło po naszej myśli, tak jak obstawiliśmy na naszym kuponie. Jeśli po zakończonym meczu czy wielu meczach nasz kupon jest trafiony, to nie pozostaje nam nic innego jak cieszyć się z wygranej. Wygrana wypłacana jest od razu na konto lub jeśli to kupon stacjonarny to musimy udać się do danego bukmachera i odebrać wygraną.

Podsumowanie

Jak możemy zauważyć powyżej, gra w zakładach bukmacherskich nie jest wcale taka trudna. Wystarczy poznać proste zasady udać się do wybranego bukmachera postawić kupon i czekać na rezultaty. Zapewne będzie tak, że kilka razy nam nie wyjdzie i dopiero za którymś razem wygramy pieniądze. Ważne, aby się nie zniechęcać i korzystać z usług tylko legalnych bukmacherów zarejestrowanych w Polsce.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button