Porady dla obstawiających zakłady online

Obstawianie zakładów bukmacherskich na początku wydaje się dość niewinne – w końcu wystarczy tylko znaleźć bukmachera, obstawić zakład i gotowe. To tylko pierwsze dno, bo jeśli trochę poskrobiesz, to znajdziesz cały inny świat bukmacherki i dodatkowo zaczniesz wreszcie wygrywać. Co więc warto jest zrobić, jeśli dopiero zaczynasz?

Porady dla obstawiających zakłady online

Od czego warto jest zacząć?

Wielu bukmacherów na start oferuje darmowe pieniędze na założenie konta bukmacherskiego – co brzmi dość kusząco, prawda? Jest to bardzo powszechna praktyka w nowoczesnych witrynach bukmacherskich. Czy nadal chcesz zaoszczędzić pieniądze i grać w więcej gier? W Internecie można znaleźć witrynę buka online, która może podwoić lub nawet potroić pierwszy depozyt. Jako bonus możesz zwykle stawiać zakłady bez ryzyka. Obejmuje to fakt, że w przypadku straty, środki zostaną zwrócone na Twoje konto w jednej jednorazowej kwocie. Jednak jest tylko jedno „ale” dla darmowych bonusów bukmacherskich – jest to mniej więcej fakt, że często musisz spełnić określone warunki, aby wypłacić te bonusy. Dlatego przed postawieniem zakładu koniecznie przeczytaj zasady!

sts polski bukmacher bonus 2020
Polski bukmacher STS oferuje bonus bez depozytu 29 PLN

Nie graj na zakładach AKO!

Kiedy masz odpowiednią wiedzę, aby analizować kilka spotkań na raz, to zakłady AKO będą dla Ciebie bardzo opłacalne – ale skoro to czytasz, to zapewne tak nie jest. Jedną rzeczą jest znalezienie przewagi u bukmachera, ale umiejętności matematyczne to drugie. Granie więcej niż dwóch wartościowych zakładów nadal wiąże się z większym ryzykiem niepowodzenia, ponieważ będziesz kontynuować pracę. Nie ma to nic wspólnego z dodawaniem określonych wydarzeń do kuponu. Bez wsparcia jakiejkolwiek analizy i wiedzy, mogącej pomóc ci określić szansę na wygraną – raczej nie masz na co próbować ogrywać bukmachera na zakładach AKO.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Korzystanie z aplikacji bukmacherskich

Mobilne aplikacje bukmacherskie to wygodny sposób na zapewnienie ciągłej kontroli wszystkich typów zakładów. Dzięki nim użytkownik może otrzymywać błyskawiczne informacje o przesłanych kuponach, a także powiadomienia o konkursach czy promocjach organizowanych przez twórcę aplikacji.

Niektórzy bukmacherzy mogą zdecydować się na oglądanie meczu w czasie rzeczywistym w swojej aplikacji bukmacherskiej, mogą również korzystać z funkcji śledzenia gry, aby oglądać mecz i przeglądać wszystkie działania i statystyki w czasie rzeczywistym. Wyszukiwarki to także wygodna opcja, która (powinna) być dostępna w aplikacji u każdego legalnego bukmachera. Jednakże tak często nie jest, nie mówiąc o tym, że wadą każdej mobilnej aplikacji bukmacherskiej jest to, że ze względu na fizyczny rozmiar urządzenia możemy wyświetlić tylko niewielką ilość informacji na ekranie telefonu (lub tabletu), nie wspominając już o tym, że potrzebujemy abonamentu internetowego lub Wi-Fi, aby oglądać mecz w czasie rzeczywistym za pośrednictwem aplikacji.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button