Promocja na start – który bukmacher jest najlepszy?

Masz nadzieję, że uda Ci się w końcu (w nowym roku) zarobić sporo pieniędzy? Jest to jedno z Twoich marzeń? W takim położeniu na pewno warto przeczytać dzisiejszy tekst. Informuje on o rozmaitych promocjach itd. Jeśli z nich skorzystasz, to będzie to pierwszy krok w kierunku wygrania naprawdę pokaźnych sum pieniędzy.

Betfan – atrakcyjny cashback na dobry początek

Świetny bonus na start oferuje obecnie Betfan. Chcieliśmy tylko zaznaczyć, że opisywane przez nas promocje dotyczą końcówki grudnia 2021 roku. Pamiętaj, że np. kilka tygodni później promocje mogą być już nieco inne. Aktualnie Betfan przygotował m.in. cashback do 600 PLN. Jeśli chcesz poznać wszystkie kluczowe fakty na temat tego bonusu, to warto odwiedzić stronę https://sport.betfan.pl/promocje-bukmacherskie-betfan/. Jak zainkasować tę promocję? Musisz m.in. zarejestrować się oraz wpisać kod promocyjny „SPORTBETFAN”. Dzięki temu otrzymasz nie tylko cashback do 600 PLN (minimalna wpłata to 50 PLN). Dodatkowo będzie na Ciebie czekać freebet w wysokości 70 PLN.

Bonus 100% do 1000 PLN

Na co jeszcze możesz liczyć w Betfan? Jeśli zarejestrujesz się w tym legalnym podmiocie hazardowym, to mocno na tym zyskasz. W końcu oferowany jest także bonus (dla nowych Klientów) od drugiej wpłaty. Wynosi on zaś w tym momencie 100% do 1000 PLN. Jakie są tutaj kluczowe warunki? Musisz być użytkownikiem tej firmy hazardowej. Trzeba także wpłacić pieniądze. Minimalna stawka to 100 PLN. Wówczas będziesz mieć na koncie 200 PLN. Jeśli zaś możesz sobie na to teraz pozwolić, to warto wpłacić 1000 PLN. Wtedy ta właśnie kwota zostanie podwojona przez bukmachera internetowego Betfan.

Co jeszcze oferuje ta firma hazardowa? Są to takie ciekawe opcje, jak Bet Builder, Cashout, Matchday Boost itp. Do Twojej dyspozycji są także liczne promocje czasowe.

STS – co oferuje ten bukmacher?

Szukasz innego, godnego zaufania bukmachera? W takim razie warto mieć konto nie tylko w Betfan. Kolejna całkowicie legalna firma bukmacherska to STS. Nowi gracze na pewno nie mają na co narzekać. W końcu po założeniu konta oraz wpisaniu kodu promocyjnego „PEWNE25” masz okazję zainkasować 25 PLN. Jest to zaś bonus bez depozytu. Jaka jest obecnie najważniejsza promocja tego bukmachera? To podwojenie wpłaty (100% do 1200 PLN). Co jeszcze jest do Twojej dyspozycji? To m.in. po 20 PLN na sporty wirtualne oraz gry karciane (chodzi o legalny dział Betgames).

Betclic i jego oferta promocyjna

Warto zarejestrować się także w tym polecanym bukmacherze internetowym. Nie musisz mieć wątpliwości, ponieważ jest to kolejna legalna firma hazardowa; posiadająca wszystkie niezbędne dokumenty. Możesz się tam zarejestrować ogólnie bez żadnych obaw. A jak to zrobisz i wpiszesz kod promocyjny „B550”, to będziesz miał szansę skorzystać ze świetnej promocji (oczywiście wymagany jest także premierowy depozyt). Tym sposobem zgarniesz cashback do 550 PLN. Pamiętaj zaś, że możesz mieć konta u wielu buków jednocześnie… Nie ma żadnych limitów.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button