STS – sprawdzamy ofertę! Czy warto rejestrować się w STS?

STS to jeden z najpopularniejszych bukmacherów w Polsce. Dzisiejszy artykuł dedykujemy zarówno początkującym jak i doświadczonym graczom, którzy szukają bukmachera z najlepszą ofertą. Trzeba przyznać, że STS to firma, w której warto utworzyć konto. Bukmacher ten posiada bardzo atrakcyjne propozycje, które mogą spodobać się rozmaitym grupom zawodników. Sprawdź, na co możesz liczyć rejestrując się w STS! 

sts oferta bukmachera online
Polski bukmacher STS- oferta zakładów, promocje i darmowe bonusy

STS – czy ten bukmacher jest legalny? 

O legalności firm bukmacherskich napisano w ostatnim czasie naprawdę bardzo wiele. Nie ma zatem nic dziwnego w tym, że ogromna liczba internautów poszukuje w internecie informacji na temat legalności poszczególnych bukmacherów. Wszystko to jest związane z niedawną nowelizacją ustawy antyhazardowej, która nałożyła na firmy bukmacherskie szereg rygorystycznych ograniczeń i obowiązków. Spowodowało to, że z polskiego rynku wycofało się bądź zaczęło prowadzić nielegalną działalność wielu bukmacherów.

Czy zatem STS jest legalnym bukmacherem, z którego usług można korzystać bez żadnych wątpliwości? Tak. STS to legalny bukmacher, który działa w Polsce zgodnie z przepisami prawa. Kilka dni temu bukmacher odnowił licencję na kolejne 6 lat.

STS – oferta bukmachera. Czy warto rejestrować się w STS? 

STS ma naprawdę atrakcyjną ofertę. Można się o tym przekonać tworząc konto u tego bukmachera. Oferta zakładów STS dostępna jest na jego stronie głównej po lewej stronie. Na górze są z kolei wymienione polecane wydarzenia, których najczęściej wyszukują gracze tej firmy bukmacherskiej. W dniu, kiedy odbywają się jakieś bardzo ważne mecze, zawsze informacja o tym znajduje się na samej górze strony głównej. W ten sposób nie musimy tracić czasu na poszukiwanie najciekawszych zakładów. 

Liczba dyscyplin sportowych oferowanych w STS wynosi około 30. Są tam również oferowane zakłady specjalne oraz zakłady dotyczące szeroko rozumianej rozrywki. STS opinie wśród graczy ma naprawdę znakomite ze względu na fakt, iż ma bardzo rozbudowane rynki zdarzeń, zakładów łączonych oraz zakładów pobocznych. Zakłady specjalne są bardzo mocną stroną tej firmy bukmacherskiej. Gdy klikniemy na stronie głównej w zakładkę o nazwie „Zakłady specjalne”, wówczas naszym oczom ukaże się „Hit dnia” oraz „Superoferta”. Są to zakłady posiadające podwyższone kursy, które są najlepsze w ofercie tego bukmachera w konkretnym dniu. 

bukmacher betclic bonus 550 za darmo
Legalny bukmacher Betclic – Cashback 550 PLN

Sporty wirtualne w STS – jak się prezentują? 

Czy w STS są dostępne sporty wirtualne? Tak – ta wiadomość z pewnością ucieszy wszystkich fanów rozgrywek tego typu. STS opinie ma jednak bardzo zróżnicowane pod tym względem, ponieważ oferuje stosunkowo małą liczbę dyscyplin w sportach wirtualnych. Znajdziemy tam koszykówkę, piłkę nożną oraz tenisa. W większości przypadków bukmacherzy mają w swojej ofercie minimum pięć sportów wirtualnych. Jakość rozgrywek sportów wirtualnych w STS nie jest najgorsza, jednak w porównaniu z innymi bukmacherami takimi jak Fortuna wypada słabo.

bukmacherzy opinie typerów

STS znamy chyba wszyscy, kiedy myślałem, że nie zaskoczy niczym innym to akurat uruchomili usługę Betgames, czyli gry karciane, które możemy obstawiać.

Typer

forum betonine.net.pl

E-sport w STS – najważniejsze informacje 

STS chwali się, iż ma jedną z najlepszych ofert e-sportowych na całym rynku zakładów bukmacherskich, co prawda Polscy bukmacherzy chętnie inwestują w e-sport jednak to właśnie STS wydaje się mieć najlepszą ofertę z tej kategorii. Według opinii samych graczy i ekspertów, STS rzeczywiście ma najlepszą ofertę e-sportów, podobnie jak LV Bet oraz Betfan. Gracze mają tam do swojej dyspozycji 11 gier – wśród nich znajduje się:

  • League of Legends,
  • Counter Strike,
  • FIFA,
  • Arena of Valor.

W ofercie bukmachera na e-sport jest ogromna ilość wydarzeń. Dziennie jest ich nawet kilkadziesiąt, rynków zdarzeń około 10. Za to należy pochwalić STS bo jest za co.

Jakie są bonusy powitalne dla graczy u bukmachera STS? 

Bonusy powitalne u bukmachera STS są naprawdę bardzo dobre. Wszystkie STS opinie wskazują, iż jego propozycje dla nowo zarejestrowanych graczy są naprawdę warte zainteresowania. Poniżej dokładnie opisujemy poszczególne elementy ofert bukmachera STS dla graczy.

Bonus 29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny „BETONLINE”

Bonus od pierwszej wpłaty u bukmachera STS

Pierwszy depozyt u bukmachera STS można powiększyć nawet o 1200 złotych. Bukmacher daje swoim nowym graczom bonusy w wysokości 100% od wpłaty do maksymalnie 1200 złotych. Jeśli wpłacimy na przykład 1000 złotych, całkiem za darmo otrzymamy drugie 1000 złotych. Jest to niezwykle atrakcyjna promocja, która cieszy się niesamowicie dużą popularnością wśród graczy. Aby wypłacić uzyskany od bukmachera bonus, trzeba obrócić jego kwotą trzy razy po kursie minimalnym, którego wysokość wyniesie 1,85. Informacje o wykonanym przez siebie obrocie można znaleźć w zakładce pod nazwą „Moje konto”. 

Freebet 29 PLN bez depozytu w STS

W STS gracze mogą również skorzystać z darmowego zakładu w wysokości 29 PLN, który otrzymuje się bez depozytu. Aby skorzystać z tej oferty, należy wpisać podczas rejestrowania u bukmachera kod promocyjny pod nazwą BETONLINE. Rejestracja odbywa się na stronie www.sts.pl.

Darmowe środki od razu po pierwszym logowaniu pojawią się na koncie bonusowym. Warunki obrotu nie są zbyt wygórowane – trzeba obrócić trzykrotnie po kursie w wysokości 1,91.

Zakład bez ryzyka 35 złotych w STS

Następne 35 złotych w STS można dostać w ramach niezwykle ciekawego zakładu bez ryzyka. Warunkiem jest zrealizowanie wpłata pierwszego depozytu w wysokości 20 złotych oraz postawienie zakładu. Jeśli przegramy, nie stracimy postawionych środków, natomiast jeśli trafimy, wszystkie środki trafią na nasze konto bonusowe.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button